Home » Soovitajad

Soovitajad

Kadri Kallas rahvusvaheline kergejõustikumanager. Esindab agentuuri Kallas Management. Kadri on tegutsenud spordiäris aastast 2011. Eesti tippsportlastest esindab tema agentuur Janek Õiglast ning Ksenija Baltat.
Koostöö alates 2018. aastast.

“Liisi on töötanud nii minu klientidega olümpiasportlase soorituse tõstmisega seotud mental performance coachinguga, kui ka abistanud mind isiklikult. Liisil on harukordne anne küsida õigeid küsimusi, nii et sa jõuad järeldustele, mida sa isegi veel endale tunnistanud ei ole. Tema ala juures on see väga vajalik oskus, mida ma väga hindan. Nii tõi ta minulgi esile mõtteid, mida olen aastaid hoidnud tagaplaanil. See oli mulle edasiminekuks väga vajalik.

Liisi lähenemine kliendile on alati autentne ning olulise tähtsusega on hea energia ja klapp koostöös. Tema töö metoodika on struktuurne ja sportlaste elustiili ja graafikut arvestav. Kindlaks tugevuseks on Liisil ka enda sportlik taust ning arusaam sportlase igapäeva tööst. Mida tähendab treeningaeg ning mis toimub sportlase peas enne suuremat võistlust.

Olen Liisiga kohtumise eest tänulik väga mitmel põhjusel. Esiteks on ta väga positiivne inimene, kelle tegemistest saab palju inspiratsiooni. Ning erialaselt on temaga ääretult meeldiv arutada ja analüüsida erinevaid mõtteviise, mis puudutavad eelkõige sportlasi ja sporti, kuid ka inimesi üldiselt.”

Erika Kirpu, Eesti epeevehkleja

Erika Kirpu on tippvehkleja, hetkel Eesti esimene number. Maailmameister, kahekordne Euroopa meister ja mitmekordne Eesti meister. Eesti parim naissportlane 2014 ning Eesti parima võistkonna liige 2013, 2014, ja 2017.


Erika Kirpu

“Tundsin ühel päeval, et midagi on valesti. Kui mõistsin, et tegemist on küsimustega enese positsioneerimises, otsisin kedagi, kes aitaks mul leida teed suurema teadlikkuseni selles, kuidas end sportlasena positsioneerida. Olen meie esmase lühikese koostööga väga rahul. Liisi aitas suurepäraselt eristada olulist ebaolulisest.

Liisi aitas mul vaadata situatsiooni väljas poolt, seada prioriteet, toetas ja andis uusi ideid. Tal on mõnus energia. Sportlasena oli mul väga kerge ja meeldiv temaga suhelda. Tundsin, et ta armastab sporti ja mõtleb “spordilikult”, mis oli minu südamele lähedane.

Liisi võib olla abiks kõikidele sportlastele, kes on otsingutel. Neil, kellel on enda ja oma soorituse osas küsimusi. Kindlasti soovin meie koostööd jätkata.”

 

Tutvu rohkem minu ja minu tegevusega spordipsühholoogia valdkonnas. Vaata sportliku soorituse juhtimisega seotud teenuseid.